Τετάρτη, 27 Απριλίου 2011

ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΜΕΓΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΕΝΩΣΕΩΝ ΚΑΙ Τ.Ε.



Ο αθλητής του ΜΕΓA Βασίλης Χρίστογλου('96), επιλέχθηκε στην μικτή ομάδα της ΕΚΑΣΘ  που θα συμμετάσχει στην τελική φάση των  Πανελλήνιων αγώνων Ενώσεων και Τ.Ε., για την περίοδο 2010-11, η οποία θα διεξαχθεί στην Πρέβεζα από 28 Απριλίου έως 1 Μαΐου 2011.


ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.


περισσότερα....
http://www.basket.gr/press/article.asp?id=7127

ΑΝΔΡΙΚΟ : ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΤΗ ΛΕΥΚΑΔΑ


30/04/1117:00ΜΙΚΡΑΣ ΑΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ





Κυριακή, 24 Απριλίου 2011

ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ BASKET ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ


ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ 
(ΑΘΛΗΤΕΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ, ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ, ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ)

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ - ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ 
ΜΕ ΥΓΕΙΑ - ΕΥΤΥΧΙΑ
ΚΑΙ ΠΟΛΥ BASKET

Δευτέρα, 18 Απριλίου 2011

3 on 3 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : ΠΡΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑ ΜΕ ΤΟΥΣ 2000


ΑΝΔΡΙΚΟ : ΟΦΗ - Μ. Αλέξανδρος 92-67

Δεκάλεπτα: 22-19, 52-33, 72-45, 92-65.

ΟΦΗ (Βλάχος): Τσερκιτζόγλου 3 (1), Μπάρδας 6 (2), Ματενίδης 2, Ξενάκης 15 (1), Τσακιρίδης 2, Καραδολάμης 7 (1), Παναγάκης, Ψάλτου 8, Μπαλάφας 18, Σκαμνάκης 8, Σουφλιάς 15, Μούρτος 8 (2).


Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κοσμάς): Δήμας 21, Λάτσιος 3, Μακρής 5, Παπαχρήστου 2, Παπαζαρίας Κ., Καραγκιολίδης 14 (2), Σήμης 3, Οικονόμου 6, Σταφυλάς 11.



ΠΗΓΗ:  http://www.kretaworldbasket.gr/

Κυριακή, 17 Απριλίου 2011

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 16/4


ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΚΑΣΘ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/4 (ΑΝΟΙΚΤΟ)

18:30     ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ     ΜΕΓΑΣ  2     ~     ΗΦΑΙΣΤΟΣ     (ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ)
       
20:00     ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ     ΜΕΓΑΣ    ~     ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ  (ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ)  

ΜΑΣ ΝΙΚΗΣΕ ΚΑΤΑ ΚΡΑΤΟΣ Η ΒΡΟΧΗ 

Σάββατο, 16 Απριλίου 2011

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 16/4

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΚΑΣΘ


18:30     ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2     ~     ΗΦΑΙΣΤΟΣ     


20:00     ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ     ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     ~     ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ    



15:30     ΜΙΚΡΑΣ Β’     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ     ~     ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ     

Παρασκευή, 15 Απριλίου 2011

ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ: ΜΕΓΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 61-47


Δεκάλεπτα: 9-11, 21-18, 44-26, 61-47
Διαιτητές: Δαμίγος, Μπάιος
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μεντής): Γεωργιάδου 8(2), Κυζιροπούλου 2, Βλάχου, Βαρελλά, Ζαλίδα 5, Ταρπάγκου Φ. 4, Κυριακίδου 16, Ταρπάγκου Α. 7, Πατσιώνα 12, Ζαμπουρίδου 7, Ζιούτη.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ(Σταϊκοπούλου): Ξυγαλά 6, Ανδριοπούλου 12(1), Παπαευαγγέλου 1, Μπαρουτέ, Κάλλια 8, Πρωτογέρου 5, Καρατζά 13, Κέκελη 2.

Δευτέρα, 11 Απριλίου 2011

ΑΝΔΡΙΚΟ : Μέγας Αλέξανδρος - Απόλλων Καλαμαριάς 78-83


Δεκάλεπτα: 19-20, 36-41, 60-63, 78-83.
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κοσμάς): Δήμας 28 (2), Κελεσίδης 13 (2), Παπαχρήστου 2, Καραγκιολίδης 12 (1), Σταφυλάς 4, Καρούζος 19, Ριζόπουλος.
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Μπαξεβάνης): Χατζημιχαηλίδης, Ντάλλης 15 (1), Κουπαράνης 10 (2), Τουβετζίδης 6, Τανακίδης 13 (3), Μούμογλου 1, Γιοσμάς, Παυλίδης 26 (1), Παπαδόπουλος, Χατζατούροφ, Βασιλείου 5 (1), Μελίδης 7.

Κυριακή, 10 Απριλίου 2011

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 9-10/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4


ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ Α(96):  ΒΙΚΤΩΡ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 38-82
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ Β(97) :  ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  30-48

ΜΑΛΑΚΟΠΗ ( Καλτσιδης ) Γιαννουλιδης , Αλεπλιωτης 2, Καλουδης 10 , Αδαμιδης 1 , Μπονος , Μπεης , Νακος 16 Ζωγραφιδης , Ξανθοπουλος , Κατσακης 1 , Τσιοπουλος ,Παπαντωνιου
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 (1997) (ΚΟΥΡΤΗΣ ΣΑΚΗΣ ) ΜΑΡΙΝΟΣ 4, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 2, ΜΟΥΡΟΥΔΕΛΗΣ 2, ΗΛΙΟΥ 1, ΣΙΔΕΡΗΣ 1, ΡΑΜΜΟΣ 4 , ΚΟΥΣΙΔΗΣ 18, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 11, ΤΣΟΛΑΚΗΣ ,ΚΟΤΣΑΛΗΣ 5


ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4


ΜΙΝΙ (98) : ΑΡΗΣ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  30-45
ΑΡΗΣ (ΚΥΡΙΑΖΗΣ) ΒΓΕΝΑΣ 2,ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 10,ΚΑΡΑΛΗΣ 3 , ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ 2 , ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ, ΤΡΙΚΟΠΑΝΗΣ , ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ , ΜΠΟΤΖΑΚΑΚΗΣ, ΑΚΑΣΗΣ, ΓΟΡΓΙΑΣ 11, ΤΕΡΒΙΣΙΑΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΟΣ 2

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (98)(ΡΗΓΙΝΟΣ ) ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ 2, ΚΑΜΠΑΚΑΚΗΣ, ΚΟΣΜΑΣ, ΒΛΑΧΟΣ, ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ 10, ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 2, ΒΑΓΙΑΤΗΣ 3, ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 3 , ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ 4, ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ 13, ΜΠΟΥΤΣΟΥΚΗΣ, ΚΩΝ/ΔΗΣ 5, ΑΗΤΟΣ 2 ΔΡΑΓΑΝΗΣ,ΚΟΥΚΟΥΡΔΙΝΟΣ


ΠΡΟΜΙΝΙ (99-00) : ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 24-27 
Μέγας Αλέξανδρος(99-00) (Κατσιάς): Κοσμίδης 2, Παπαδημητρίου 3, Κωνσταντινίδης 2, Αβραμίδης 2, Πανοζάχος, Τσιολακίδης 4, Μαρίνος, Ζήκου 1, Ασπρίδης, Σκαγιάς 2, Τερζίδης 6, Νικόπουλος 5


ΜΙΝΙ   :   ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ  - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 35 - 19 
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ (ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ) Μυστακιδης 2 Ιωαννιδης 2 Μιχαλαινας 2 Κατσουλης 4 Ιωακειμιδης 8(1) Μπατζος 2 Βαλσαμιδης 2 Καλπατσανιδης 11 Παπαθανασιου 2 Μουτσιανος
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (ΑΖΑΣ ) Καρβουνιαρης, Αργυρουδης 7, Παπαδοπουλος , Κυριακου 3 Τερζης , Γκιλδεογλου 2 , Διτσιρανης, Πασχαλιδης 3,Παπανικολαου 2,Μπαβελης, Μποκορος, Τσουρελας 3




ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΥΛΑΙΑ 36 - 20

ΜΕΓΑΣ (ΡΗΓΙΝΟΣ) Κουθουριδου 10, Περσω, Ψυχουλα , Σαραφη 1 Παπωτη, Ξανθινιδου 11 , Αμπατζιδου 2 Βλαμιδου ,Ντουκα ,Αραμπατζη 8 , Καραβατου , Τρεμμα 4

ΜΙΝΙ : ΝΙΚΗΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΙΝΙ


Τετάρτη, 6 Απριλίου 2011

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ : ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ




Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥ 
ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 

ανακοινώνει 

άτι απο 1η Απριλίου και για ενα ολόκληρο τρίμηνο
 ( Απρίλιος - Μάιος - Ιουνίου ) 

άρχισαν προπονήσεις γνωριμίας
 ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ 

για αγόρια και κορίτσια που γεννήθηκαν το 

1999-2000-2001-2002 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

Σακελλαρίδη 4 -Πάρκο Κρήτης Ντεπώ

τηλ 2310306590 απογευματινές ώρες

Δευτέρα, 4 Απριλίου 2011

ΒΙΝΤΕΟ : ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΑΣΘ / ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ Α


ΕΚΑΣΘ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  26/2/11 ΜΕΓΑΣ - ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ


ΕΚΑΣΘ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  2/4/11 ΜΕΓΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 64-46

ΕΚΑΣΘ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ.12-3-2011. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ.


ΕΚΑΣΘ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 19/3/11 ΑΧΙΛ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΜΕΓΑΣ 43-54

Κυριακή, 3 Απριλίου 2011

ΜΙΝΙ : ΜΕΓΑΣ - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 47 - 30


 Αήττητοι συνεχίζουν....

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ -ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΡΗΓΙΝΟΣ) Μερμηγκας ,Καμπακακης 4,Κοσμας 4, Δραγανης 2, Σιπητανος 10, Μαζαρακης, Βαγιατης 11, Κουκουρδινος 1, Καραντωνης 2, Πασχαλιδης 8, Παπαποστολου 4, Κων/δης Γ 1
ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ (ΜΑΡΑΓΚΑΣ ) Τσιρωνης 7, Μαραγκος 1, Φαρμακης, Σλαβοειδης, Ρεπανας, Αγγελιδης 3, Ξενιτιδης 4, Νικολαου, Μηλιωνης, Καλαμποκης 8, Χρηστιδης 7, Βενιζελος

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σταμάτης Ριζόπουλος
 ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑΜΑΤΗ 

ΑΝΔΡΙΚΟ : ΣΤΟ ΠΕΡΑΜΑ ΜΕ ΒΑΦΤΙΣΜΑ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ ΓΙΑ ΔΥΟ 16ΧΡΟΝΟΥΣ

ο ΜΕΓΑΣ κατέβηκε στο Πέραμα με το νέο αίμα του


Δύο Δεκαεξάχρονοι συμμετείχαν στην αποστολή (Ριζόπουλος - Προδανάς) 



Πέραμα - Μ. Αλέξανδρος 105-66
Διαιτητές:Kαραλής - Μαντήλας
Τα δεκάλεπτα: 33-22, 55-33, 78-45, 105-66
ΠΕΡΑΜΑ(Καλαμπάκος): Moτσενίγγος 12 (2), Παπαϊωσήφ 9, Τσαρουχάς 5 (1), Εμμανουηλίδης 20 (1), Κυπριτζόγλου 5 (1), Λιακόπουλος 14, Καρασταμάτης 7, Τραφαλής 8, Αρώνης 2, Σκούταρης 23 (5).
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(Κοσμάς): Δήμας 23, Ριζόπουλος 3 (1), Καρπαθάκης 3 (1), Μακρής 4, Παπαχρήστος, Καραγκιολίδης 15 (1), Σταφυλάς 18, Προδανάς.



Καλή Συνέχεια σε όλους.....

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ Α: ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 64 - 46 (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΚΑΣΘ)



Διαιτητές Τσιρτσιμάλης,Τζιοβανάκης
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ 18-3 26-17 45-31 64-46






ΜΕΓΑΣ 64 -ΗΡΑΚΛΗΣ 46

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΚΑΤΣΙΑΣ): Εξηντάρης 2, Νεράντζης 7(2), Χρίστογλου Γ 9, Αντωνιάδης 5(1), Αγοραστός, Καζαντζής 2, Σοφιανός 5, Αμπατζίδης 2, Χρίστογλου Β 20(1), Μοδόπουλος 2, Τσιότρας 10



ΗΡΑΚΛΗΣ (ΣΠΑΣΕΓΚΟΣ): Παπαχρήστος 9, Σακελλίων 2, Χριστάνης 6, Σύλλας 6, Πεταλωτής 4, Βουλγαράκης 6, Χριστοδούλου, Ταραμάς 2, Ατματζίδης 3(1), Χατζόπουλος 8



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 2-3/4/2011


ΣΑΒΒΑΤΟ  2/4 
14.00  ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΚΑΣΘ   
           ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ  -ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ
18.00   25Ο  ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ   ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ  ΕΚΑΣΘ
           ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ Β  1997 ) - ΑΝΑΤΟΛΙΑ 39-42
19.30    25Ο  ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ   ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ  ΕΚΑΣΘ
            ΜΕΓΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  (ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ  Α 1996)  - ΗΡΑΚΛΗΣ 64-46

ΚΥΡΙΑΚΗ  3/4
09.00  ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ  - ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
          ΠΑΝΟΡΑΜΑ  ΓΕΝ. 2002  - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΕΝ. 2002
11.ΟΟ  ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ              ΦΙΛΙΚΟΣ  ΑΓΩΝΑΣ
           ΗΡΑΚΛΗΣ  ΓΕΝ.2003  -  ΜΕΓΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  2003
12.00   ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ              ΦΙΛΙΚΟΣ  ΑΓΩΝΑΣ
             ΗΡΑΚΛΗΣ  ΓΕΝ. 2000 -  ΜΕΓΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000
13.00   ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ              ΦΙΛΙΚΟΣ  ΑΓΩΝΑΣ 
              ΗΡΑΚΛΗΣ  ΓΕΝ.  2001 -  ΜΕΓΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΕΝ. 2001 18-36
12.00  ΚΛΕΙΣΤΟ  ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ -ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ
              ΠΑΝΟΡΑΜΑ  -   ΑΝΤΙΟΧΟΣ  (ΜΕΓΑΣ  1995-96 Β )
15.15   ΚΛΕΙΣΤΟ  Θ3  ΧΑΡΙΛΑΟΥ  - ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΜΙΝΙ  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
               ΑΡΗΣ  -  ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ  1998 32-31
16.30    ΚΛΕΙΣΤΟ  Θ3  ΧΑΡΙΛΑΟΥ    -ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΜΙΝΙ  ΑΓΟΡΙΩΝ
               ΑΡΗΣ  2  -  ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ   (ΗΦΑΙΣΤΙΩΝ 98 Β )
16.30    25Ο  ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ    ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΜΙΝΙ  ΑΓΟΡΙΩΝ
              ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΡΟΜΙΝΙ 1999 )  -  ΗΦΑΙΣΤΟΣ 31-34
18.00    25Ο  ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΜΙΝΙ  ΑΓΟΡΙΩΝ
              ΜΕΓΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  (ΜΙΝΙ  1998 )  -  ΜΑΝ/ΔΗΣ 47-30
17.00    ΚΛΕΙΣΤΟ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  -  Β  ΕΘΝΙΚΗ  ΑΝΔΡΩΝ
              ΕΡΜΗΣ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  -  ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 105-66

Παρασκευή, 1 Απριλίου 2011

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 2-3/4/2011


ΣΑΒΒΑΤΟ  2/4 
14.00  ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΚΑΣΘ   
           ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ  -ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ
18.00   25Ο  ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ   ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ  ΕΚΑΣΘ
           ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ Β  1997 ) - ΑΝΑΤΟΛΙΑ 39-42
19.30    25Ο  ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ   ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ  ΕΚΑΣΘ
            ΜΕΓΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  (ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ  Α 1996)  - ΗΡΑΚΛΗΣ 64-46

ΚΥΡΙΑΚΗ  3/4
09.00  ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ  - ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
          ΠΑΝΟΡΑΜΑ  ΓΕΝ. 2002  - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΕΝ. 2002
11.ΟΟ  ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ              ΦΙΛΙΚΟΣ  ΑΓΩΝΑΣ
           ΗΡΑΚΛΗΣ  ΓΕΝ.2003  -  ΜΕΓΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  2003
12.00   ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ              ΦΙΛΙΚΟΣ  ΑΓΩΝΑΣ
             ΗΡΑΚΛΗΣ  ΓΕΝ. 2000 -  ΜΕΓΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000
13.00   ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ              ΦΙΛΙΚΟΣ  ΑΓΩΝΑΣ 
              ΗΡΑΚΛΗΣ  ΓΕΝ.  2001 -  ΜΕΓΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΕΝ. 2001 18-36
12.00  ΚΛΕΙΣΤΟ  ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ -ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ
              ΠΑΝΟΡΑΜΑ  -   ΑΝΤΙΟΧΟΣ  (ΜΕΓΑΣ  1995-96 Β )
15.15   ΚΛΕΙΣΤΟ  Θ3  ΧΑΡΙΛΑΟΥ  - ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΜΙΝΙ  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
               ΑΡΗΣ  -  ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ  1998
16.30    ΚΛΕΙΣΤΟ  Θ3  ΧΑΡΙΛΑΟΥ    -ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΜΙΝΙ  ΑΓΟΡΙΩΝ
               ΑΡΗΣ  2  -  ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ   (ΗΦΑΙΣΤΙΩΝ 98 Β )
16.30    25Ο  ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ    ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΜΙΝΙ  ΑΓΟΡΙΩΝ
              ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΡΟΜΙΝΙ 1999 )  -  ΗΦΑΙΣΤΟΣ
18.00    25Ο  ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΜΙΝΙ  ΑΓΟΡΙΩΝ
              ΜΕΓΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  (ΜΙΝΙ  1998 )  -  ΜΑΝ/ΔΗΣ
17.00    ΚΛΕΙΣΤΟ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  -  Β  ΕΘΝΙΚΗ  ΑΝΔΡΩΝ
              ΕΡΜΗΣ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  -  ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΑΛΗ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ  ΣΕ  ΟΛΟΥΣ  -  ΒΟΗΘΗΣΤΕ  ΤΙΣ  ΟΜΑΔΕΣ  ΜΑΣ